Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

554
0
PODZIEL SIĘ

Wirtualny laptop

BROCHÓW We wtorek, 7 stycznia, mieszkaniec gminy Brochów poinformował dyżurnego KPP w Sochaczewie, że kupił przez internet laptopa, ale nie otrzymał zamówionego towaru.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW Policjanci na ulicy Porzeczkowej w Sochaczewie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem punto. Okazało się, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

Wjechał na rowerzystę

SOCHACZEW W środę, 8 stycznia, na ul. 15 Sierpnia doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena wykonywał manewr skrętu w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Złodziej w markecie

WÓJTÓWKA Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej do jakiej doszło w jednym ze sklepów na Wójtowce. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał 33-letniego złodzieja mandatem. Do zdarzenia doszło 8 stycznia..

Trafiła w słup

ĆMISZEW RYBNOWSKI Kierująca nissanem micra nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w słup energetyczny. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło 9 stycznia w Ćmiszewie Rybnowskim.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Obywatel Ukrainy zgłosił policji, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z pieniędzmi oraz paszport. Do kradzieży doszło 9 stycznia na ul. Pokoju w Sochaczewie.

Fatalne wymuszenie

KOŻUSZKI PARCEL Kierowca scani nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem corsą, który następnie uderzył w volkswagena passata. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. Zatrzymano również dowody rejestracyjne od pojazdów z uwagi na uszkodzenia powstałe w wyniku kolizji. Do zdarzenia doszło 10 stycznia w miejscowości Kożuszki – Parcel.

Uczciwy znalazca

SOCHACZEW W piątek, 10 stycznia, do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zgłosił się mężczyzna, który znalazł na ulicy dowód osobisty i telefon komórkowy. Policjanci przekazali dokumenty i telefon właścicielowi.

Slalomem do rowu

NOWA SUCHA Policja zatrzymała 58-letniwego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który próbował kierować toyotą mając blisko promil alkoholu w organizmie i zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło 11 stycznia w Nowej Suchej.

Zasnęła przy drodze

POWIAT W sobotę, 11 stycznia, policjanci zostali poinformowani o potrąconej kobiecie, która leżała przy drodze. Na miejscu ustalono, że nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego, 30-latka była kompletnie pijana. Osadzono ją w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Telefon zniknął

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Kradzież miała miejsce 12 stycznia na ul. Żeromskiego w Sochaczewie.

Zaatakowali ogrodzenie

SOCHACZEW Czterej nieznani sprawcy uszkodzili ogrodzenie posesji przy ul. Licealnej w Sochaczewie. Do ataku wandali doszło 12 stycznia.

opr. atu

fot.policja