Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

499
0
PODZIEL SIĘ

4 stycznia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen C5. Okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

Na ul. Staszica doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Ford Focus zjechał na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z peugeotem. W wyniku tego zdarzenia, obydwaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie, a 16-letnia pasażerka peugeota trafiła do szpitala w Warszawie. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

5 stycznia

Z pojazdu marki Volvo wraz z naczepą spadł lód i uszkodził szybę czołową fiata bravo. Na sprawcę nałożono mandat karny. Przypominamy o obowiązku dokładnego oczyszczania pojazdu przed wyjazdem. Do zdarzenia doszło w Janowie.

Kierujący citroenem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Hyundai. Do kolizji doszło w Janowie.

6 stycznia

43 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Toyota Carina pomimo cofniętych uprawnień. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca uszkodził lusterko pojazdu marki Ford, który był zaparkowany na ul. Słowackiego.

fot.policja