Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

391
0
PODZIEL SIĘ

Święta za kratami

SEROKI Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Teresin, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 23 grudnia w Serokach.

 Dzwon w Alei

SOCHACZEW Mieszkaniec Warszawy kierujący oplem vectrą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z bmw. Do kolizji doszło 23 grudnia w Al. 600-lecia w Sochaczewie.

Przyczepa odjechała

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł przyczepę z posesji przy ul. Polnej w Sochaczewie. Kradzież miała miejsce 25 grudnia.

Dalej nie pojechał

RYBNO Podczas kontroli drogowej w Rybnie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny audi z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło 25 grudnia.

Skutki brawury

RYBNO W Rybnie 26 grudnia, doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni mieszkaniec gminy Rybno kierujący audi A4 prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z volkswagenem passatem. Do szpitala przewieziono kierowcę audi oraz dwóch pasażerów, którzy z nim podróżowali. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Zabrali dowód

SOCHACZEW Na ulicy 1 Maja w Sochaczewie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny renault z powodu złego stanu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło 26 grudnia.

Wjechał w kuper

KOŻUSZKI PARCEL Kierowca hyundaia nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w tył toyoty. Do kolizji doszło w miejscowości Kożuszki Parcel 27 grudnia.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który doprowadził do kolizji z peugeotem zaparkowanym na ul. Warszawskiej, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Zdarzenie miało miejsce 27 grudnia.

Zapomniał o przeglądzie

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od suzuki z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło 28 grudnia na ul. Płockiej w Sochaczewie.

Trafił w toyotę

PAPROTNIA W niedzielę, 29 grudnia, kierowca citroena podczas cofania doprowadził do zderzenia z toyotą. Do kolizji doszło w Paprotni.

Skok po kasetkę

SEROKI PARCEL Nieznani sprawcy włamali się do sklepu i ukradli kasetkę z pieniędzmi. Do kradzieży doszło 29 grudnia w miejscowości Seroki Parcela.

opr. atu

fot.policja