Działania dyskoteka i zarzuty za posiadanie środków odurzających

Nie posiadał prawa jazdy, przewoził większą liczbę osób niż dozwolona, a pies służbowy wskazał miejsce ukrycia narkotyków. Mieszkańcowi Sochaczewa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 W sobotę wieczorem policjanci przeprowadzili działania pod nazwą Dyskoteka.  W trakcie tych działań, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault Clio. W aucie, oprócz kierowcy było jeszcze pięciu młodych pasażerów w wieku od 16 do 19 lat. Okazało się, że kierowca nie posiada prawa jazdy.

W działaniach wziął również udział pies służbowy z radomskiej komendy. W trakcie sprawdzania samochodu wskazał miejsce w którym policjanci znaleźli narkotyki. Nikt nie przyznawał się do marihuany, więc wszyscy podróżujący autem zostali zatrzymani.

Po doprowadzeniu do komendy okazało się, że susz należał do 19 – letniego kierowcy. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie bez uprawnień i przewożenie większej ilości osób niż dozwolona nałożono na niego mandaty karne.

KPP Sochaczew

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz