Strona główna Teresin Z Mikołajem dla Majki

Z Mikołajem dla Majki

342
0
PODZIEL SIĘ

 Tegoroczne gminne spotkanie ze Świętym Mikołajem dla mieszkańców gminy Teresin przebiegło pod hasłem „Mikołajki dla Majki”. Jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród gminnej społeczności, która jak zawsze nie zawiodła i ochoczo przekazywała datki na wsparcie organizacji leczenia Mai Kapłon.

Na terenie obiektów Dworca TO.Kultura atrakcji nie brakowało. Święty Mikołaj oblegany był szczególnie przez najmłodszych mieszkańców, choć dla Majki zagrały całe rodziny – dzieci, rodzice, dziadkowie.

Kwota którą uzbieraliśmy z kiermaszu plastycznego to 2851,83 złotych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Mikołajków dla Majki”. Dziękujemy członkom koła plastycznego TOK za zaangażowanie i pracę, dziękujemy seniorkom z „Radosnej Jesieni”, dziękujemy młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i wsparli nasz cel – cieszyli się organizatorzy.

Choć główna impreza odbyła się na przydworcowym Skwerze Niepodległości, to wiele atrakcji czekało na uczestników wewnątrz dworcowego budynku. W sali kinowo-widowiskowej najmłodsi mogli oglądać bajki, a w poczekalni dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz świątecznego rękodzieła i prac plastycznych pracowni plastycznej TOK, działającej pod kierunkiem Beaty Sałacińskiej. Słowem, cała gmina i św. Mikołaj grają dla Majki, a to nie koniec.

Marcin Odolczyk