Strona główna Powiat Wydział komunikacji czynny dłużej

Wydział komunikacji czynny dłużej

334
0
PODZIEL SIĘ

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Mając na uwadze i wychodząc naprzeciw ich potrzebom, starosta sochaczewski Jolanta Gonta podjęła decyzję, iż począwszy od 2 grudnia w każdy kolejny poniedziałek czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie zostanie wydłużony.

Wszystkie sprawy, zarówno w zakresie praw jazdy czy rejestracji pojazdów, jak i opłat w kasie, będzie można załatwić w godzinach od 8.00 do 17.30.

Do Starostwa zgłaszały się osoby, które prosiły o wydłużenie godzin otwarcia Wydziału Komunikacji. Wiele z nich załatwia sprawy w poniedziałek. O ile tzw. komunikacja czynna jest w tym dniu do godziny 17.30, dzięki czemu można przyjść tu po pracy, o tyle zaistniała potrzeba, by Wydział był otwarty już od godziny 8.00, a nie od 10.00. Dzięki decyzji starosty, sprawy związane z pojazdami czy uprawnieniami dla kierowców można więc będzie załatwić także przed pójściem do pracy – tłumaczy Marcin Odolczyk, rzecznik prasowy Starostwa. To kolejny dowód, że oczekiwania mieszkańców są istotnym wyznacznikiem, który bierze pod uwagę samorząd powiatowy w realizacji swoich zadań. Jednocześnie warto przypomnieć, iż w pozostałe dni tygodnia, tj. od wtorku do piątku, godziny pracy Wydziału pozostają bez zmian, tj. godz. 8.00 – 16.00, kasa czynna do godz. 15.30.

Pozostałe Wydziały Starostwa czynne są w dotychczasowych godzinach, tj. w poniedziałki od godz. 10.00 do 18.00, zaś od wtorku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie