Strona główna Kultura Siedlce podbili

Siedlce podbili

258
0
PODZIEL SIĘ

Na Uniwersytecie Pedagogiczno-Humanistycznym w Siedlcach odbyły się trzydniowe „Spotkania Fotograficzne”. Na tę imprezę został zaproszony Gamid Ibadullayev wraz z prowadzoną przez siebie Pracownią Eksperymentów Audiowizualnych.

W piątek odbył się pokaz filmowej etiudy „Kiedyś deszcz był inny”. Reżyserem i producentem był Gamid. Film zaś został zrealizowany wspólnymi siłami Pracowni oraz pracowników boryszewskiego SCK. W jednym z epizodów wystąpiła Jolanta Kawczyńska. Film został ciepło przyjęty przez zebraną publiczność.

W niedzielę do swojego szefa dołączyły kolejne osoby z jego Pracowni. Do Siedlec przyjechała także odtwórczyni głównej roli w filmie, Dominika Piotrowska. Głównym punktem programu był wernisaż wystawy, na której pojawiły się fotografie ludzi z Pracowni. Wzbudziła ona zainteresowanie oraz liczne pytania dotyczące technik stosowanych podczas robienia takich obrazów.

Uczestnicy spotkań mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach oraz otwartej sesji fotograficznej nawiązującej do horrorów.

Tomasz Ertman