Strona główna Edukacja Sceniczny sukces

Sceniczny sukces

369
0
PODZIEL SIĘ

 Świetna informacja dotarła do nas z Warszawy. Oto, na stołecznej scenie znakomicie zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie. Uczestniczyli oni w XXIV Ogólnopolskiej Scenie Prezentacji Artystycznych Realizacji OPSAR 2019. Udział zakończyli z wyróżnieniem.

W auli Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie wystąpiło szkolne koło teatralne, prezentując inscenizację dwóch pieśni Moniuszki pt. „Dziad i baba” oraz „Prząśniczka”. Zrobili to na tyle fanatycznie, iż decyzją komisji jury zdobyli wyróżnienie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, godnie zaprezentowali się na ogólnopolskiej scenie podbijając serca publiczności. Występy przy tak dużej publiczności, która nagradza naprawdę głośnymi brawami, przy wspaniałym oświetleniu i nagłośnieniu oraz perfekcyjnej organizacji imprez, to była prawdziwa przyjemność! Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i miłe przyjęcie. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w przyszłym roku, podczas 25-lecia festiwalu OSPAR. – z radością mówią opiekunowie koła teatralnego w ZSS Erminów.

Zespół wystąpił w składzie: Katarzyna Chłystek, Tomasz Jażdżyk, Mateusz Klocek, Mateusz Marciniak, Katarzyna Orlikowska, Bartłomiej Rutkowski.

ZSS