Strona główna Nowa Sucha Przez żołądek do serca

Przez żołądek do serca

339
0
PODZIEL SIĘ

 

 Koło Gospodyń Wiejskich z Antoniewa zakończyło kilkumiesięczny cykl warsztatów kulinarnych. Odbywały się one w ramach projektu „Przez żołądek do serca – kulinarne szaleństwo”, na który gospodynie zdobyły dofinansowanie z Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Antoniewa, ale też gminy Nowa Sucha. Panie na forum gminnym pokazały się w trakcie imprezy na zakończenie lata w Nowej Suchej. Zaproponowane wtedy wyroby m.in. torty i sushi zdobyły wielkie uznanie. Ostanie spotkanie podsumowujące projekt „Przez żołądek do serca” odbyło się w remizie OSP w Antoniewie 7 grudnia pod hasłem „Kawa czy herbata”. Członkowie KGW zaproponowały różne sposoby parzenia tych napojów oraz różne smaki i rodzaje kaw i herbat. Były nie tylko te tradycyjne, powszechnie znane, ale też eksperymentalne zestawienia.

Gospodynie z Antoniewa zapowiadają, że choć projekt się zakończył, to jednak warsztaty kulinarne będą przy różnych okazjach prowadzone np. przed świętami, by rozwijać swoje umiejętności i wymieniać się doświadczeniami.

BN

fot.pixabay