Strona główna Teresin Policjanci dla Mai

Policjanci dla Mai

319
0
PODZIEL SIĘ

To było niesamowite podsumowanie akcji „Niebieska Gwiazdka”. Wymyślone i realizowane z pełnym entuzjazmem przedsięwzięcie st. sierż. Anny Opęchowskiej-Ciak, dzielnicowej z gminy Teresin, corocznie przybiera na sile.

Mieszkańcy gminy, ale też spoza jej granic, bardzo ochoczo włączają się w akcję. Finał stanowi muzyczno-wokalna inicjatywa w Niepokalanowie. Tłumy mieszkańców wysłuchały koncertu w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Głównej Policji z Warszawy.

W niedzielę, 8 grudnia w sali św. Bonawentury licznie zgromadzona widownia owacyjnie podziękowała nie tylko artystom, ale też przede wszystkim policjantce z wielkim sercem – st. sierż. Annie Opęchowskiej-Ciak. Podczas muzycznego wydarzenia obecny był m.in. insp. Michał Safjański, komendant powiatowy Policji w Sochaczewie.

Moje marzenie się spełniło i sala zapełniła się po brzegi, zabrakło miejsc siedzących. Nie zabrakło też moich najbliższych z Ostrołęki, którzy po raz pierwszy mogli przeżyć choć namiastkę tego, co ja przeżywam każdego roku. Były brawa i bisy, wszystkim bardzo się podobało. Ja dziękuję za tak liczne przybycie, cieszę się, że mieszkańcy darzą mnie tak ogromnym zaufaniem, a ja mogę na nich liczyć. Koncert zagraliśmy z dedykacją dla Mai Kapłon. Wierzymy, że razem damy radę i za rok Maja będzie mogła razem z nami uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu – mówi st. sierż. Anna Opęchowska-Ciak. – Koncert zagraliśmy po raz czwarty, a ja po raz pierwszy cały przepłakałam i były to łzy szczęścia. Pełna sala gości jeszcze bardziej mobilizuje mnie do działania. Składam serdeczne dzięki dla wszystkich darczyńców – dodaje.

Marcin Odolczyk

Fot. Katarzyna Sałacińska