Strona główna Sport Orkan drugi w Płocku

Orkan drugi w Płocku

280
0
PODZIEL SIĘ

Sobotę młodzicy Orkana (rocznik 2007/2008) spędzili w Płocku. Rywalizowali oni tam o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej). Sochaczewscy adepci futbolu pokazali się z dobrej strony i zasłużenie zajęli drugie miejsce.

W eliminacjach grupowych Orkan wygrał trzy mecze, jeden zremisował i jeden przegrał. Zawody rozpoczęło 4:1 z Unią Iłów (gole: Mroczek – 2, Jeznach, Wosiński). W kolejnym porażka 0:1 z Wisłą Płock. Trzecie spotkanie z Deltą Słupno zakończyło się wynikiem 2:1 (gole: Jeznach, Leszczyński). Czwarte też zostało rozstrzygnięte na korzyść Orkana (2:0) z Pogonią Słupia; gole: Jeznach, Mroczek). W ostatnim eliminacyjnym meczu ze Spartą Płock żadna z drużyn nie potrafiła umieścić piłki w siatce bramki przeciwników.

W półfinale ponownie lepszą ekipą od rywali okazał się Orkan. 2:1 (gole: Sabalski, Leszczyński) z Kasztelanem Sierpc dało awans do finału. W nim ponownie na drodze naszych piłkarzy stanęła Wisła Płock, która wygrała 3:0. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Kasztelanem Sierpc i FEA Gostynin zakończył się wynikiem 1:0.

Srebrny Orkan zagrał w składzie: Konrad Grabowski, Franciszek Stawicki, Przemysław Piaskowski, Jakub Skrzypczak, Oktawian Jeznach, Oliwier Mroczek, Antoni Żółtowski, Stanisław Leszczyński, Wiktor Stolarski, Adam Wosiński oraz Oliwier Sabalski.

Tomasz Ertman

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzeskie laury Mazowsza
Następny artykułMedalowy turniej