Strona główna Sochaczew gmina Nagrodzone tradycje świąteczne

Nagrodzone tradycje świąteczne

399
0
PODZIEL SIĘ

W I Gminnym Konkursie Plastycznym „Tradycje Świąteczne i Bożonarodzeniowe w mojej rodzinie” przyznane zostały nagrody laureatom. Nagrody trafiły do uczniów na Sesji Rady Gminy Sochaczew w środę, 18 grudnia. Organizatorem konkursu była komisja oświatowa Rady Gminy Sochaczew oraz Gminna biblioteka Publiczna.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych w gminie Sochaczew, a także dzieci uczęszczających do tych szkół, ale nie będących mieszkańcami gminy. Wpłynęło 96 prac ze wszystkich gminnych szkół. Najwięcej, bo blisko połowę przedstawili najmłodsi uczniowie z klas 0-II.

Wśród najmłodszych najlepsza była uczennica zerówki – Amelia Ostrowska z SP w Mokasie. Drugie miejsce zdobyła jej koleżanka z tej szkoły, Maja Wideńska. Na trzecim miejscu uczennica z Wyczółek – Maja Wołczyńska.

W kategorii klas III-V faworytem była Lena Oleszczuk z SP w Wymysłowie. Drugie miejsce zdobył Sebastian Świetlicki z Mokasu, a trzecie Edyta Zatorska z Gawłowa. Z kolei w klasach VI – VIII najlepszym okazał się Tobiasz Wróblewski z SP w Gawłowie, przed Alanem Błońskim z SP w Żukowie i Izabelą Skórą z SP w Kątach.

Uczestnicy konkursu dostali wspaniałe maskotki krasnali, słodycze i dyplomy. Organizatorzy konkursu przekazali też upominki dla wszystkich uczestników konkursu. Jak zaznaczyli jurorzy konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem i najmłodsi wykazali wspaniałymi pracami. Eksponowane są one w Urzędzie Gminy Sochaczew.

BN

Fot. Bogumiła Nowak

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSUBIEKTYWNY RANKING DŁUGU
Następny artykułKronika kryminalna