Strona główna Kronika kryminalna Mikołajkowe działania alkohol

Mikołajkowe działania alkohol

297
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci przeprowadzą jutro mikołajkowe działania pod nazwą” Alkohol”. Ich głównym celem jest eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Pomimo dużej liczby prowadzonych działań profilaktyczno – edukacyjnych dotyczących negatywnego wpływu alkoholu na prowadzenie pojazdów, w dalszym ciągu występuje wysokie zagrożenie, jakie powodują nietrzeźwi kierowcy.

Dlatego też w Mikołajki prowadzone będą działania pod nazwą “Alkohol”. Ich celem będzie przeprowadzenie badań jak największej liczby kierujących pojazdami, przede wszystkim z wykorzystaniem tzw. szybkich testów, a tym samym ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pojazdami znajdujących się pod działaniem alkoholu lub środka podobnie działającego.

Apelujemy do osób, które widzą, gdy za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Nie czekajmy na tragedię. Nietrzeźwy kierowca na drodze to zagrożenie dla niego samego, ale też dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli podejrzewacie, że kierowca jest pijany, poinformujcie o tym Policję. Nie bądźcie obojętni. Reagujcie w każdej tego typu sytuacji.

KPP Sochaczew

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO drogach i podatkach
Następny artykułNowe autobusy na ulicach