Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

451
0
PODZIEL SIĘ

Złapany z maryhą

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 16–letniego mieszkańca gminy Iłów, który miał przy sobie 3 torebki z marihuaną. Do zdarzenia doszło 9 grudnia w Parku Garbolewskiego w Sochaczewie.

Szybka kara

WÓJTÓWKA Pracownicy ochrony zgłosili ujęcie sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci nałożyli na sprawcę mandat karny. Do zdarzenia doszło 9 grudnia w jednym ze sklepów w Wójtówce.

Pijany za kółkiem

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie w ręce policji wpadł 26-letni mężczyzna, który próbował kierować peugeotem, mając ponad 2 promile w organizmie. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności. Zdarzenie miało miejsce 10 grudnia.

Karambol na drodze

GIŻYCE We wtorek, 10 grudnia, w Giżycach doszło do zderzenia czterech pojazdów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Ujęli uciekiniera

SOCHACZEW Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Sochaczewa, poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Do zatrzymania doszło 11 grudnia.

Mimo zakazu

SOCHACZEW W środę, 11 grudnia, policja zatrzymała 51-letnią mieszkankę Warszawy, która kierowała bmw pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do zatrzymania doszło na ul. Fabrycznej w Sochaczewie

Slalomem przez miasto

SOCHACZEW Na ulicy Łuszczewskich policja zatrzymała mieszkańca Sochaczewa, który   kierował hyundaiem accent, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 12 grudnia.

Bez prawka

NOWE PASKI Podczas kontroli drogowej w Nowych Paskach patrol drogówki zatrzymał mieszkańca Łodzi, który kierował renault megane, mimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów Do zdarzenia doszło 13 grudnia.

Wirtualne opony

TERESIN Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił policji, że na aukcji internetowej kupił opony i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru. Zdarzenie miało miejsce 13 grudnia.

Wjechała w ogrodzenie

MALANOWO W miejscowości Malonowo 14 grudnia kierująca suzuki swift uderzyła w ogrodzenie posesji. Według kierującej, przed pojazd wyskoczyła sarna. Kobieta, chcąc ominąć zwierzę, straciła panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do zderzenia z płotem.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Na targowisku miejskim nieznany sprawca dokonał kradzieży portfeli z pieniędzmi na szkodę trzech mieszkanek Sochaczewa. Do kradzieży doszło 14 grudnia.

opr. atu

fot.policja