Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

554
0
PODZIEL SIĘ

Ponad setka w mieście

SOCHACZEW Policjanci ukarali mandatem 24-letniego kierowcę audi za przekroczenie prędkości. Jechał on Al. 600-lecia z prędkością ponad 100 km na godzinę. 24-latek stracił również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 2 grudnia.

Znikła biżuteria

PAWŁOWICE Nieznani sprawcy włamali się 2 grudnia do domu jednorodzinnego w Pawłowicach, skąd ukradli biżuterię. Trwa postępowanie policyjne.

Wpadł w domu

SOCHACZEW Podczas przeprowadzania interwencji domowej policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Miał on do odbycia karę pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Wypalenisko 3 grudnia.

Straciła 40 tysięcy

SOCHACZEW Do 85-letniej mieszkanki Sochaczewa zadzwoniła kobieta i poinformowała ją, że córka jest w niebezpieczeństwie i potrzebne są jej pieniądze. Zatroskana kobieta przekazała oszustom 40 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 3 grudnia na ul. Kościńskiego.

Trafił w sarnę

ŚLADÓW Przejeżdżający przez Śladów kierowca uderzył skodą w sarnę, która wybiegła z zarośli tuż pod koła samochodu. W wyniku kolizji doszło do uszkodzeń pojazdu. Zdarzenie miało miejsce 4 grudnia.

Walnął w zaporę

TERESIN Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierujący volvo, doprowadził do uszkodzenia zapory kolejowej. Do zdarzenia doszło 5 grudnia na Al. XX-lecia w Teresinie. Na sprawcę wykroczenia policjanci nałożyli mandat karny.

Kradł i wpadł

SOCHACZEW Ochrona sklepu ujęła 5 grudnia nieletniego sprawcę kradzieży. Policjanci przekazali 16-latka pod opiekę ojca. Teraz będzie się on tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

Pijany na drodze

SOCHACZEW Do aresztu 6 grudnia trafił 28-letni mieszkaniec Sochaczewa. Kierował on fiatem stilo, będąc po alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Do policyjnego aresztu trafił również 24-latek, który znieważył policjantów na ul. 1 Maja podczas wykonywanych czynności służbowych.

Uderzył w znak

PAPROTNIA Pijany mężczyzna prowadzący volkswagena jettę miał ponad promil alkoholu. Wskutek braku panowania nad kierownicą, uderzył w znak drogowy. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 7 grudnia w Paprotni.

Zdewastował samochód

SOCHACZEW Nieznany sprawca 8 grudnia uszkodził lusterko, a także porysował powłokę lakierniczą toyoty RAV4, która była zaparkowana na ul. Senatorskiej. Trwa ustalanie sprawcy przez policję.

Oprac. BN

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMikołaje, kiermasze i bieg
Następny artykułPrasa ma przewagę