Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

492
0
PODZIEL SIĘ

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Na ulicy Olinpijskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę citroena berlingo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie i kierował autem pomimo cofniętych uprawnień. Mieszkaniec gminy Teresin trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 25 listopada.

Bez uprawnień

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie zatrzymano do kontroli drogowej kobietę, która kierowała alfa romeo. Okazało się, że 36 -latka nie posiada prawa jazdy. Kontrola miała miejsce 25 listopada.

Puknął i uciekł

WÓJTÓWKA Policja poszukuje kierowcy, który doprowadził w Wójtowce do kolizji z zaparkowanym subaru, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 26 listopada.

Skok po cement

SEROKI WIEŚ Nieznany sprawca ukradł materiały budowlane wartości kilku tysięcy złotych. Do kradzieży  doszło 26 listopada w miejscowości Seroki – Wieś.

Poranny dzwon

SOCHACZEW Na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Staszica 27 listopada doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wstępnie ustalono, że kierowca volkswagena crafter nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu. Kierowca i pasażer volkswagena trafili do szpitala. Do wypadku doszło 27 listopada.

A to byli przebierańcy

SOCHACZEW W środę, 27 listopada, do 67-letniej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza CBŚP. Powiedział, że środki zgromadzone na koncie są zagrożone, więc musi je wypłacić, a następnie przekazać wskazanej osobie. Kobieta nie straciła oszczędności dzięki czujności pracownicy banku.

Skoda kontra volkswagen

KĄTY Kierowca skody octavia doprowadził do kolizji z volkswagenem LT. Kolizja miała miejsce 28 listopada w Kątach.

Nadmierna prędkość

ROKOTÓW W Rokotowie kierujący bmw 23-letni mieszkaniec Sochaczewa w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.  W wyniku zdarzenia pasażerka odniosła obrażenia w postaci złamania kręgosłupa. Wypadek miał miejsce 29 listopada

Fatalna seria

POWIAT Ostatni dzień listopada to seria kolizji na drogach powiatu sochaczewskiego. Na całe szczęście w ośmiu zdarzeniach drogowych nikt nie zginał i nie było rannych. Do kolizji doszło w Teresinie, Paprotni, Wojtówka, Giżyce i na terenie Sochaczewa: na ulicy Chopina, Kraszewskiego, Kolejowa i Pokoju.

Trafili w bramę

TERESIN W niedzielę, 1 grudnia, w Teresinie tuż po północy kierowca skody staranował bramę. W pojeździe znajdowali się 20 i 21 letni mieszkańcy Teresina, którzy w organizmie mieli prawie po dwa promile alkoholu w organizmie. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Ma ono potwierdzić, który z nich kierował pojazdem

opr. atu

fot.policja