Strona główna Iłów Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

393
0
PODZIEL SIĘ

Tradycyjnie jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Iłowie zaprasza na 10-dniowy Kiermasz Świąteczny. Będzie on trwał od 7 do 17 grudnia, w dni powszednie od godziny 8.00 do 16.00, a w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00.

Nowością w tym roku będzie I aukcja charytatywna 15 grudnia, o  godzinie 15.00 na rzecz Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Giżycach oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Dom na Szlaku” w Załuskowie.

Wszystkich, którzy chcą pomóc i wesprzeć licytację, prosimy o przynoszenie gadżetów i przedmiotów do biblioteki do 12 grudnia. Gwarantujemy miłą i serdeczną atmosferę wśród wystroju wprowadzającego w klimat pięknych i rodzinnych Świąt  Bożego Narodzenia. Nie zabraknie wspólnego kolędowania oraz innych atrakcji, degustacji świątecznych ciast i potraw. Dla odwiedzających gości będzie to okazja do obejrzenia i zakupu świątecznych dekoracji, upominków, kolorowych pierników i książek – mówi Elżbieta Idźkowska, dyrektor iłowskiej biblioteki.

Na imprezę wspólnie zapraszają dyrektor biblioteki w Iłowie oraz Dorota Bernat, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich, które są organizatorkami tegorocznego kiermaszu w Iłowie. Warto się wybrać, gdyż tradycyjnie nie zabraknie wielu atrakcyjnych niespodzianek i przepięknych dekoracji świątecznych na Boże Narodzenie.

BN

fot.pixabay