Strona główna Kampinos Dwunasty Patrol i kolejny rekord

Dwunasty Patrol i kolejny rekord

390
0
PODZIEL SIĘ

W Kampinosie 8 grudnia odbyła się aukcja na rzecz „Patrolu Świętego Mikołaja”, akcji charytatywnej przeprowadzanej w Kampinosie od dwunastu lat.

Jak zawsze nie zawiedli mieszkańcy gminy oraz goście, darczyńcy, władze gminy, strażacy, uczniowie i nauczyciele no i Elfy. Atmosfera była miła, serdeczna i świąteczna. Tradycyjnie aukcję rozpoczęły występem niezawodneKędziorki” pod kierownictwem Renaty Piętki. Następnie kilka miłych słów zachęcających do licytacji i dobrej zabawy wygłosiła Monika Ciurzyńska, wójt gminy.

Potem przyszedł czas na licytację przerywaną występami młodych i zdolnych mieszkanek gminy: Julki Dziedzic i Ani Ostrowskiej. Wszystkie występy bardzo się podobały.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcji. Razem pobiliśmy kolejny rekord. Osiągnęliśmy piękny wynik 15 415 złotych. Bardzo dziękujemy darczyńcom oraz wszystkim biorącym udział w licytacji, niezawodnym elfom i pomocnikom Mikołaja, którzy pomagali przy przygotowaniach. Jak zawsze fantów było dużo, a chętnych do ich wylicytowania jeszcze więcej, świetnie poradziła sobie prowadząca licytację niezawodna Magda Konopka. Powodzeniem cieszył się również kiermasz świąteczny, na którym były m.in. kosmetyki, pierniczki, choinki, książki, torby świąteczne i przeróżne ciekawe gadżety.

O świąteczne akcenty na kiermaszu zadbała szkoła, młodzież pod okiem nauczycieli przygotowała mnóstwo pięknych ozdób świątecznych, były bombki, dekoracje z szyszek, stroiki, aniołki. Gościem Patrolu była w tym roku Aneta Figiel, która wsparła naszą akcję i wystąpiła charytatywnie. Koncert rozpoczął się jeszcze w końcówce licytacji i przerywany był licytacjami kilku kolejnych przedmiotów, a nasz miły gość chętnie włączał się w licytację, dopowiadając co nieco i przygrywając na fortepianie w czasie licytowania, było to bardzo miłe i bardzo się podobało. Kochani, bardzo dziękujemy za każdą złotówkę. Teraz zakupy i do dalszej pracy przy składaniu paczek zabiorą się Elfy, a w tygodniu przedświątecznym Mikołajowie i Śnieżynki wyruszą z prezentami do dzieci.

Więcej o naszej akcji napiszemy po jej zakończeniu. Dziękujemy

Anna Konopka

Patrol Świętego Mikołaja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSceniczny sukces
Następny artykułSami zajma się odpadami