Strona główna Rybno Z pomocą dla Jarka Niedzieli

Z pomocą dla Jarka Niedzieli

477
0
PODZIEL SIĘ

Jarosław Niedziela, nauczyciel wychowania fizycznego, w lipcu tego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i do dziś pozostaje w śpiączce.

W geście solidarności z naszym serdecznym kolegą Jarkiem, chcemy podzielić się tym, co potrafimy mniej lub bardziej. Chcemy pokazać, jak ważna jest jedność i możliwość wspierania się w trudnych chwilach. Wierzymy, że dzięki zbiórce publicznej, która odbędzie się w trakcie koncertu, uda się zebrać środki na rehabilitację Jarka Niedzieli, a on sam pokaże niezwykłą siłę i wolę walki w drodze do odzyskania sprawności – mówi w imieniu szkolnej społeczności nauczycielka Kamila Karasek z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie i dodaje – Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego listopadowego wieczoru z nami.

A to wszystko przed nami. Bo właśnie w piątek, 29 listopada, o godzinie 18.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury na Boryszewie odbędzie się koncert charytatywny „Razem dla Jarka”.

Inicjatywa zorganizowania tego niezwykłego spotkania zrodziła się jako potrzeba wsparcia naszego kolegi, nauczyciela w-fu w Erminowie.

Jarosław Niedziela w lipcu tego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i do dziś pozostaje w śpiączce. W tym geście solidarności z Jarkiem, chcemy podzielić się tym, co potrafimy mniej lub bardziej. Chcemy pokazać, jak ważna jest jedność i możliwość wspierania się w trudnych chwilach. Wierzymy, że dzięki zbiórce publicznej, która odbędzie się w trakcie koncertu, uda się zebrać środki na rehabilitację Jarka, a on sam pokaże niezwykłą siłę i wolę walki w drodze do odzyskania sprawności – informuje Kamila Karasek.

Warto zaznaczyć, iż podczas koncertu na scenie zaprezentują się: Kapela Mazowiecka, Teatr nauczycieli z ZSS w Erminowie z przedstawieniem „Rzepka”, a także Kabaret „Szóstkanaszóstkę” ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie ze spektaklem „Jeden dzień z życia nauczyciela” oraz chór nauczycieli z ZSS w Erminowie z repertuarem „Melodie twojego serca”.

Warto przyjść, posłuchać i pomóc. Serdecznie zapraszamy!

ZSS

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOzdoba i kartka świąteczna
Następny artykułMali sportowcy