Strona główna Kampinos Wykopali dół pod bramą i uciekli

Wykopali dół pod bramą i uciekli

816
0
PODZIEL SIĘ

Od tygodnia trwa remont drogi w Woli Pasikońskiej (gm. Kampinos). Jest to dobrze znana kierowcom trasa,  która prowadzi do Brochowa. Jej remont był od dawna wyczekiwany przez mieszkańców i kierowców poruszających się tą drogą. Bowiem jej stan był tragiczny.

Niestety prowadzone prace, ich tempo i organizacja pozostawiają wiele do życzenia.

 Dochodzi też do sytuacji karygodnych. Jednemu z mieszkańców odcięto na dwa dni wyjazd z posesji.

Czy się stoi czy się leży…

– Po moja brama pojawił się  dół w długi na kilkanaście metrów i głęboki na kilkadziesiąt centymetrów. – relacjonuje mieszkaniec Woli Pasikońskiej. – Próbowałem wyjechać do pracy, ale otarłem zawieszeniem auta i prawdopodobnie coś w nim uszkodziłem. Tego dnie nikt nie pracował na drodze, bo lekko mżyło. Gdy następnego dnia zwróciłem uwagę ekipie remontowej, na pułapkę pod moją brama to usłyszałem, że do nich nie należy ta strona drogi. Bo oni robią prawą, a od lewej jest inna firma.

Jak opowiada odcięty od świata mieszkaniec, po godzinie pojawili się pracownicy tej drugie, właściwej firmy: – Jednak nie za bardzo byli zainteresowani umożliwieniem mi wyjazdu z posesji. Oparci o szpadle paląc papierosy, ze znudzenie przesłuchiwali się temu co mam im do powiedzenia. Gdy zacząłem robić im zdjęcia, wówczas uciekli.

Ucieczka pracowników firmy drogowej

Po interwencji w Powiatowym Zarządzie Dróg w Ożarowie Mazowieckim obiecano, że przeszkoda zostanie zlikwidowana jeszcze w dniu dzisiejszym: – Nie wiem, o której godzinie to nastąpi, na razie mam problem z wydostaniem się do pracy –  powiedział zirytowany  nam mieszkaniec Woli Pasikowski.

esp