Strona główna Brochów Strażacy pomagają

Strażacy pomagają

960
0
PODZIEL SIĘ

Strażacy z OSP w Brochowie rozpoczęli akcję pomocy jednej z mieszkanek gminy.

­„Zapewne większość mieszkańców naszej gminy słyszała, jak ogromna tragedia spotkała jedną z naszych mieszkanek. Milena, bardzo młoda, wspaniała i pełna energii dziewczyna w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła cztery palce u prawej dłoni. Aby móc normalnie funkcjonować, potrzebna jest proteza, lecz niestety koszt zakupu znacząco przekracza budżet jej rodziny. My strażacy, nie potrafimy przejść obojętnie obok nieszczęścia i dlatego postanowiliśmy pomóc w zbiórce pieniędzy” – informują ochotnicy z jednostki w Brochowie.

W swoim apelu zwracają się o wsparcie ich akcji pomocy Milenie. Jak informują, ich akcja zbiórki funduszy ma charakter licytacji. Na fanpage’u jednostki pojawiają się posty z atrakcjami przygotowanymi przez strażaków.

­– Każda z atrakcji ma swoją cenę wywoławczą. Zainteresowane osoby licytują się w komentarzach, a osoba która wygra licytację, wpłaca daną kwotę na konto zbiórki. Po wpłacie kontaktuje się z nami wiadomością prywatną i okazuje dowód wpłaty – dodają strażacy.

Szczegółowe informacje z informacjami o licytacjach na stronie OSP Brochów.

BN

fot.pixabay