Policjanci zabezpieczyli prawie 100 gramów amfetaminy

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali dwóch mieszkańców Sochaczewa podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 100 gramów amfetaminy i ponad 9 gramów marihuany. Jeden z zatrzymanych ukrywał się przed Policją, ponieważ miał do odbycia karę pozbawienia wolności za oszustwo.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że mieszkaniec Sochaczewa posiada środki odurzające. W ubiegłym tygodniu weszli na jego posesję i znaleźli u niego kilka gramów marihuany. W mieszkaniu mężczyzny ukrywał się jednak jego kolega, który był poszukiwany przez policjantów, ponieważ miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna podjął próbę ucieczki, ale szybko został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli u niego 100 gramów amfetaminy i kolejnych kilka gramów marihuany.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Po doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzut udzielania środków odurzających. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Jego kolega będzie odpowiadał natomiast za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna trafił do zakładu karnego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz