Strona główna Kronika kryminalna Podsumowanie akcji znicz

Podsumowanie akcji znicz

320
0
PODZIEL SIĘ

Od 31 października do 3 listopada 2019 roku na terenie powiatu sochaczewskiego prowadziliśmy akcję Znicz. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwali policjanci wszystkich wydziałów sochaczewskiej komendy i podległych posterunków.

Nadszedł czas podsumowania Akcji Znicz, która prowadziliśmy od 31 października do 3 listopada 2019 roku. Możemy powiedzieć, że na terenie powiatu sochaczewskiego wyniki działań są podobne do zeszłorocznych czyli przebiegły spokojnie. Ogromna w tym zasługa mieszkańców naszego powiatu, którzy wzięli sobie do serca porady policjantów.

Działania mundurowych miały przede wszystkim charakter pomocowy w bezpiecznym dotarciu do nekropolii i samego poruszania się przy nich. Reagowali w przypadku negatywnych zachowań na drogach oraz utrzymywali płynność ruchu. Policjanci szczególnym nadzorem objęli miejsca, gdzie nastąpiła zmiana w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy.

W czasie działań doszło do 8 niegroźnych kolizji, lecz na szczęście nie odnotowaliśmy żadnego wypadku drogowego. Ujawniono dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółko znajdując się pod wpływem alkoholu.

KPP Sochaczew

fot.policja