Strona główna Sochaczew gmina Najwierniejszy z przyjaciół

Najwierniejszy z przyjaciół

394
0
PODZIEL SIĘ

 W będącym w trakcie wygaszania, które potrwa najpóźniej do połowy przyszłego roku, schronisku „Azorek” wciąż przebywa blisko 60 bezdomnych psiaków, które czekają na swój nowy dom. Apelujemy, nie kupujcie rasowych psów, ale dajcie dom mądrym i wiernym kundelkom.

Szczegółowe informacje na temat przebywających w schronisku zwierząt i procedury adopcyjnej można uzyskać pod numerami telefonów: 505-110-564, 737-636-273. Zachęcamy też do odwiedzania fanpaga Azorka prowadzonego na Facebooku: www.facebook.com/schroniskoazorek

Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenia o błąkających się bezpańskich psach należy przekazywać telefonicznie do urzędu miejskiego, pod dwa numery telefonów. W dni robocze, w godzinach pracy UM, można dzwonić pod numer 862-22-35 wewnętrzny 526 lub 361 (Wydział Infrastruktury Miejskiej). Popołudniami, w święta i weekendy zgłoszenia przyjmowane są przez dyżurnego miasta pod czynnym całodobowo telefonem interwencyjnym 862-36-82.

Dodajmy, że opiekę nad bezpańskimi psami zabieranymi z terenu Sochaczewa sprawuje schronisko w Płocku (SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna).

opr. es

fot.pixabay