Strona główna Sport Młody Orkan drugi w Płocku

Młody Orkan drugi w Płocku

220
0
PODZIEL SIĘ

Trampkarze (rocznik 2006) sochaczewskiego Orkana udanie zaprezentowali się w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, w którym zajęli drugie miejsce w stawce dziesięciu drużyn.

Sochaczewianie udział w turnieju rozpoczęli od 0:3 z Błękitnymi Gąbin. Dwa następne mecze zostały wygrane po 4:0. Wyższość Orkana musiały uznać Wisła Główina-Sobowo (gole: Mikołaj Przydworski – 2, Karol Adamczewski, Szymon Szczpaniak) oraz Zryw Bielsk (gole: Karol Adamczewski – 2, Mateusz Skomiał, Kacper Niegowski. Remis 2:2 (gole: Kacper Niegowski, Karol Adamczewski) ze Spartą Płock zapewnił naszej drużynie drugie miejsce w grupie A i tym samym awans do półfinałów.

W upływie regulaminowego czasu gry w meczu Orkana z Wisłą Płock był remis 3:3 (gole: Kacper Niegowski – 2, Mikołaj Przydworski). Sędzia był zmuszony rozstrzygnąć ten mecz serią rzutów karnych. Celne strzały Kacpra Niegowskiego, Jakuba Kołodziejczaka oraz Karola Adamczewskiego zapewniły awans do finału. W nim po raz drugi sochaczewianie starli się z Błękitnymi Gąbin. Brak sił oraz zapewne rozprężenie po wyeliminowaniu Wisły Płock dały efekt w postaci przegranej 0:5. W meczu o trzecie miejsce Wisła Płock wygrała 2:1 z Soccerem Słupno.

Srebrny Orkan zagrał w składzie: Jan Firlej, Jakub Kaczor, Wojciech Szymański, Jakub Mońka, Jakub Kołodziejczak, Mateusz Skomiał, Szymon Szczepaniak, Mikołaj Przydworski, Kacper Niegowski i Karol Adamczewski.

Tomasz Ertman

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzełaje na święto
Następny artykułMIŁE ZŁEGO POCZĄTKI