Strona główna Sport Lekkie odbicie od dna

Lekkie odbicie od dna

330
0
PODZIEL SIĘ

 

Kilka ostatnich kolejek było dla naszych drużyn grających w Serie A niezbyt udanych. Powiatowe ekipy traciły gole, cenne punkty i dobre miejsca w tabeli. Najgorzej spisywał się Piast Feliksów, który znalazł się w strefie zagrożonej spadkiem.

Na szczęście podopieczni Mariusza Cieślaka wykorzystali okazję i wygrali z ostatnim w tabeli Turem Jaktorów. Gola w piętnastej minucie meczu strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Kamil Rembiejewski. Praktycznie przez cały mecz nasza drużyna posiadała przewagę, ale udokumentowała ją zaledwie jednym golem. Straciła też Bartka Woźnicę, który doznał urazu kostki.

Dobrą formę od kilku już meczów prezentuje Promyk Nowa Sucha, który tym razem na wyjeździe wygrał z LKS Osuchów. Oprócz zwycięstwa, cieszy fakt strzelenia rywalom czterech goli przy stratach własnych. Oby tak dalej.

Najgorzej wypadł Tajfun Brochów, który na swoim boisku wysoko przegrał ze słabiutkim Orłem Kampinos. Jak z tego widać, w tej lidze wystarczy bardzo chcieć, żeby wygrywać mecze. Tajfun w pierwszej połowie jeszcze dawał sobie radę. Niestety pozbawiony ławki rezerwowych zagubił się po przerwie i stracił aż cztery gole.

Tajfun Brochów – Orzeł Kampinos 0:4 (0:0)

skład: Artur Pręgowski – Konrad Kaczmarek, Mariusz Nowicki (Damian Ploch), Piotr Pisarek, Jakub Walczak, Adrian Nowakowski, Tomasz Jaczyński (Radosław Sadowski), Mariusz Wiciak, Michał Foks (Jakub Nowakowski), Konrad Szymański, Mateusz Stefaniak (Filip Szypszak)

Tur Jaktorów – Piast Feliksów 0:1 (0:1)

gol: Kamil Rembiejewski

skład: Mateusz Florczak – Adrian Kozłowski, Mariusz Cieślak, Mateusz Zych, Artur Sobczyk, Kamil Rembiejewski, Mateusz Miller (Marcin Wróblewski), Krzysztof Różycki, Kamil Dłutek, Piotr Marcinkowski, Bartosz Woźnica (Adam Góralczyk)

LKS Osuchów – Promyk Nowa Sucha 0:4 (0:2)

gole: Tomasz Jurczak, Mateusz Figat, Paweł Kutkowski, Jakub Nowakowski

skład: Marcin Grzywacz – Marcin Jaworski, Paweł Księżak, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Mateusz Figat, Damian Chełmiński, Paweł Kutkowski, Maciej Nowicki (80′ Karol Drązikowski), Tomasz Jurczak, Aleksander Psiuk (35′ Kamil Kościug, 75′ Jakub Nowakowski)

Wyniki XII kolejki

Tajfun – Orzeł 0:4

Tur – Piast 0:1

Osuchów – Promyk 0:4

Naprzód – Józefowianka 3:2

Błękitni – Partyzant 0:2

Wrzos – Passovia 1:3

Chlebnia II – Zaborowianka 3:0

 

Tabela

1.Passovia Pass 28 27-16

2.Wrzos Międzyborów 25 28-11

3.Partyzant Leszno 25 22-12

4.Naprzód Brwinów 25 35-21

5.Józefowianka Józefów 22 37-25

6.Zaborowianka Zaborów 18 22-15

7.Tajfun Brochów 18 27-31

8.Promyk Nowa Sucha 18 29-25

9.Błękitni Korytów 14 27-22

10.LKS Osuchów 14 18-26

11.LKS II Chlebnia   12 22-27

12.Piast Feliksów 11 15-32

13.Orzeł Kampinos 7 13-32

14.Tur Jaktorów 3 9-36

Tomasz Ertman

fot.pixabay