Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

440
0
PODZIEL SIĘ

Ukradł paszporty

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł torebkę, w której znajdowały się m.in. dwa paszporty, z nissana zaparkowanego na ul. Hubala w Sochaczewie. Do kradzieży doszło 18 listopada.

Potrącona na pasach

SOCHACZEW Na ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia mieszkanki Sochaczewa. Z ustaleń policji wynika, że kierująca seatem potrąciła na przejściu dla pieszych 32-latkę. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia, kobiecie udzielali pomocy policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku, który miał miejsce 18 listopada. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych.

Trafił w płot

WITKOWICE Nieznany sprawca uderzył pojazdem w ogrodzenie posesji i w słup energetyczny, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 19 listopada w Witkowicach.

Pijana nastolatka

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwej nieletniej na Podzamczu w Sochaczewie. Na miejscu zastano 15-latkę w stanie upojenia alkoholowego, którą pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala. Do zdarzenia doszło 19 listopada.

Dzwon na Pokoju

SOCHACZEW Kierująca skodą rapid w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru cofania doprowadziła do kolizji z toyotą aygo. Do zdarzenia doszło 20 listopada na ul. Pokoju w Sochaczewie.

Poszukiwany schwytany

ROKOTÓW Policjanci z Nowej Suchej zatrzymali w Rokotowie 40-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 20 listopada.

Złodziej w markecie

WÓJTÓWKA Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży urządzenia pomiarowego w jednym ze sklepów w Wójtówce. Przybyły na miejsce patrol ukarał złodzieja mandatem. Do interwencji doszło 21 listopada.

Staranował mercedesa

JEŻÓWKA W Jeżówce kierujący rowerem doprowadził do kolizji z mercedesem. Do kolizji doszło 21 listopada.

Okradli mieszkanie

SOCHACZEW W czwartek, 22 listopada, nieznany sprawca ukradł telewizor, odtwarzacz DVD oraz telefon z mieszkania przy ul. Korczaka w Sochaczewie.

Potrącił rowerzystę

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie 85-letni kierowca opla meriva podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo potrącił 28-letniego rowerzystę. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło 22 listopada.

Pijany w bmw

SOCHACZEW Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w Al. 600-lecia 26-letniego mieszkańca gminy Rybno, który kierował bmw, znajdując się pod wpływem alkoholu. Kierowca stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 23 listopada.

Wylądowali w rowie

TERESIN Na ulicy Kasztanowej w Teresinie kierująca fordem fiesta nie dostosowała prędkości do panujących warunków i zjechała do przydrożnego rowu. Kierująca oraz czworo pasażerów trafili do szpitali w Sochaczewie i Grodzisku Mazowieckim. Po udzieleniu pomocy wszyscy zostali zwolnieni. Wypadek miał miejsce 24 listopada.

Zabrali dowód

KĄTY Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od volkswagena z powodu braku wymaganego oświetlenia. Do zatrzymania dokumentu doszło 24 listopada w Kątach.

opr. atu

fot.policja