Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

631
0
PODZIEL SIĘ

Za amfę do aresztu

SOCHACZEW W poniedziałek, 11 listopada na ul. Płockiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 28 – latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policja przypomina, że za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Bez prawka

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Suzuki. Okazało się, że autem kieruje 16 – latek i nie posiada prawa jazdy. Do kontroli doszło 11 listopada na ul. Warszawskiej.

Za kółkiem z promilami

SOCHACZEW We wtorek, 12 listopada, policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkaniec Sochaczewa, który kierował mercedesem sprinterem mając ponad 1,6 promila.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 65-latka kierującego renault kangoo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło 13 listopada na ul. Gawłowskiej w Sochaczewie.

Znikająca gotówka

TERESIN Nieznany sprawca włamał się do ciężarowego mercedesa i ukradł z wnętrza kilka tysięcy złotych. Do kradzieży doszło 13 listopada w Al. XX-lecia w Teresinie.

Skok po butlę

JANÓW Nieznani sprawcy włamali się do jednego z budynków w Janowie skąd ukradli kilkaset złotych i butlę gazową. Kradzież miała miejsce 14 listopada.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z toyotą, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 14 listopada na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie

Buchnęli rower

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie w piątek, 15 sierpnia, dokonano kradzieży roweru kross hexagon.

Wjechał w bariery

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 48 letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował oplem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto na Al. 600-lecia uderzył w bariery ochronne. Kierowca został zatrzymany a pojazd odholowany na parking. Zdarzenie miało miejsce 16 listopada.

Agresja po trawce

IŁÓW Policjanci podczas interwencji domowej w gminie Iłów znaleźli u 19-latka marihuanę. Nastolatek ze względu na swoje agresywne zachowanie spowodowane działaniem narkotyku został zabrany do szpitala. Zdarzenie miało miejsce 17 listopada.

Slalomem przez wieś

SEROKI – PARCELA Policjanci w miejscowości Seroki – Parcela zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Teresin, który kierował motorowerem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 17 listopada.

opr. atu

fot.policja