Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

430
0
PODZIEL SIĘ

Znikający opel

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł opla vivaro z parkingu przy ul. Warszawskiej. Kradzież miała miejsce 4 listopada.

Wylądował w rowie

ŚLADÓW Kierowca toyoty stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło 4 listopada w Śladowie.

Znaleźli amfetaminę

NOWE MOSTKI Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Kampinos, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zatrzymania doszło 5 listopada w Nowych Mostkach.

Skasowała rogatki

TERESIN Na Al. XX-lecia w Teresinie kierująca manem uszkodziła rogatki kolejowe. Do zdarzenia doszło 5 listopada.

Straciła panowanie

SOCHACZEW Na ulicy Piaszczystej w Sochaczewie 20-letnia mieszkanka gminy Sochaczew straciła panowanie nad fordem i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Wypadek miał miejsce 6 listopada.

Bez prawka

SOCHACZEW W środę, 6 listopada w Al. 600-lecia policja zatrzymała 24-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pomimo cofniętych uprawnień do kierowania.

Dzwon na Młynarskiej

SOCHACZEW Na ulicy Młynarskiej w Sochaczewie kierująca nissanem micra doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem. Do kolizji doszło 7 listopada.

Buchnął telefon

SOCHACZEW W czwartek, 7 listopada, nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy jednemu z mieszkańców Sochaczewa. Kradzież miała miejsce na ulicy Warszawskiej.

Nie popali

KOŻUSZKI PARCEL Policjanci referatu patrolowo zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę i kilka tabletek substancji odurzających. Do zdarzenia doszło 8 listopada w miejscowości Kożuszki Parcel.

Wjechał w cyklistę

SOCHACZEW Na ulicy Traugutta w Sochaczewie kierujący seatem cordoba nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystą. Kolizji miała miejsce 9 listopada.

Zabrali dowód

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny jeep z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 9 listopada na ul. Gawłowskiej.

Skok po wiertarkę

ĆMISZEW RYBNOWSKI Nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego w jednym z gospodarstw w Ćmiszewie Rybnowskim. Ich łupem padły elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe. Kradzież miała miejsce 10 listopada.

Źle cofał

SOCHACZEW Na ulicy Niemcewicza w Sochaczewie kierujący volkswagenem passaterm podczas cofania doprowadził do zderzenia z mercedesem. Do kolizji doszło 10 października.

Znaleźli amfetaminę

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali na ulicy Płockiej w Sochaczewie mężczyznę, przy którym znaleźli amfetaminę. Zatrzymanie miało miejsce 11 listopada.

Atak na lakier

SARNÓW Policjanci zostali poinformowani o porysowaniu powłoki lakierniczej forda mondeo. Do zdarzenia doszło 11 listopada w Sarnowie.

opr. es

fot.policja