Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

534
0
PODZIEL SIĘ

Znaleźli trawkę

KOŻUSZKI PARCEL W poniedziałek, 28 października, policjanci zatrzymali w Kożuszkach Parcel 23-letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał przy sobie marihuanę. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Skok po skrzynkę

PILAWICE Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca włamał się do citroena berlingo, skąd ukradł skrzynkę z narzędziami. Do zdarzenia doszło 29 padziernika w Pilawicach.

Bez prawka

ALTANKA W Altance policjanci zatrzymali do kontroli 38-letniego kierowcę opla. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a badanie wykazało, że znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Kontrola miała miejsce 29 października.

 Ford pogromca

SOCHACZEW Na ulicy 15 Sierpnia w środę, 30 października, w Sochaczewie doszło do kolizji z udziałem trzech aut osobowych. Z ustaleń policji wynika, że 26-letni forda fiesta doprowadził do zderzenia z bmw i fordem mondeo. Na sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Diler zatrzymany

CZERWONKA PARCEL Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę przy którym znaleźli torebkę z biały proszkiem. Do zdarzenia doszło 30 października w Czerwonce Parcel.

Lepkie łapki małolata

SOCHACZEW Policjanci zostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Okazało się, że osoba nieletnia ukradła towar wartości kilkuset złotych. Teraz będzie odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich. Kradzież miała miejsce 31 października w jednym z sklepów przy ul. Poprzecznej.

Biały proszek

FELIKSÓW Policjanci znaleźli torebkę z białym w samochodzie renault, który użytkował 21-letni mieszkaniec gminy Sochaczew. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia 31 października doszło w Feliksowie.

Ciężka stopa

BIELICE Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli w Bielicach 28- letniego kierowcę volvo. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Zatrzymanie miało miejsce 1 listopada.

Potracił pieszego

SOCHACZEW Na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie kierujący bmw podczas cofania potrącił pieszego, a następnie uderzył w zaparkowanego forda mondeo. Zdarzenie miało miejsce 1 listopada.

Stracił prawko

PAPROTNIA W Paprotni w sobotę, 2 listopada, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego kierowcę audi. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 69 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem.

Zabrali dowód

KAMION Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło 2 listopada w Kamionie.

Slalomem przez wieś

IŁÓW W sobotę, 2 listopada, w Iłowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 48- letniego kierowcę fiata seicento. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Na krzywy ryj

SOCHACZEW Sochaczewscy policjanci dostali informację, że trzej mężczyźni nie chcą zapłacić za kurs taksówką. Na widok mundurowych pasażerowie taxi postanowili jednak uregulować należność. Do interwencji doszło 2 listopada na ul. Żyrardowskiej.

opr. atu

fot.policja