Strona główna Sport PIERWSZY TURNIEJ ZA NAMI

PIERWSZY TURNIEJ ZA NAMI

104
0
PODZIEL SIĘ

 Pierwszy „zimowy” turniej w halową piłkę nożną cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Na starcie stanęło dwanaście drużyn. Najlepszą z nich okazała się Bzura (KSB Team), która w finale wygrała z Orkanem (Poltynk).

Zwycięskie drużyny zagrały w składach: KSB Team: Michał Orliński, Dawid Stypuła, Maciej Brdeja, Kamil Wojciechowski, Adam Zając, Jakub Kowalski, Michał Kowalski, Hubert Krasoń, Szymon Adamski, Mateusz Struzik.

Poltynk: Patryk Malinowski, Dawid Kuśmider, Łukasz Kobierecki, Grzegorz Affek, Adrian Rzeźniczek, Cezary Czarnecki.

Mongolscy przemytnicy rzeżuchy: Damian Łukawski, Jakub Dąbrowski, Jakub Radosz, Wiktor Piętak, Piotr Tomaszewski, Filip Kowalik, Jakub Jeznach.

Kolejny turniej odbędzie się 14 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6.

Eliminacje grupowe

Grupa A

MPR – Kąkolnia 1:0

Stepujące wiewióry – Kąkolnia   1:0

MPR – Stepujące wiewióry   1:0

Tabela grupy A

1.Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy 6 2-0

2.Stepujące Wiewióry 3 1-1

3.Kąkolnia Szrotówek 0 0-2

Grupa B

Mutnicy – Byczki 2:2

Laga – Mutnicy 4:1

Laga – Byczki 2:0

Tabela grupy B

1.Laga United 6 6-1

2.Byczki 1   2-4

3.Mutnicy 1   3-6

Grupa C

WOPR – Noba 1:0

WKS – Noba 1:0

WKS – WOPR 3:0

Tabela grupy C

1.Wybrzeże Klatki Schodowej 6 4-0

2.WOPR Sochaczew 3 1-3

3.Noba-Saint Skierniewice 0 0-2

Grupa D

Poltynk – KSB 1:0

Poltynk – Wyhelikopterowani 1:0

KSB – Wyhelikopterowani 0:0 rzuty karne: 5-4

Tabela grupy D

1.Poltynk 6   2-0

2.KSB Team 1   0-1

3.Wyhelikopterowani 1   0-1

Mecze o miejsca 9-12

Kąkolnia – Noba 2:1

Wyhelikopterowani – Mutnicy 1:0

Noba – Mutnicy 1:1 rzuty karne: 7-6

Ćwierćfinały

MPR – WOPR 2:0

KSB – Laga 2:0

WKS – Stepujące wiewióry   4:1

Poltynk – Byczki 1:0

Mecze o miejsca 5-8

Laga – WOPR 7:0

Byczki – Stepujące wiewióry   1:1 rzuty karne: 2-0

WOPR – Stepujące wiewióry   0:0 rzuty karne: 2-1

Byczki – Laga 2:1

Półfinały

KSB – MPR 6:0

Poltynk – WKS 3:0

Mecz o 3 miejsce

MPR – WKS 1:0

Finał

KSB – Poltynk 1:0

Kolejność turnieju

1.KSB Team

2.Poltynk

3.Mongolscy przemytnicy rzeżuchy

4.Wybrzeże klatki schodowej

5.Byczki

6.Laga United

7.WOPR Sochaczew

8.Stepujące wiewióry

9.Wyhelikopterowani

10.Kąkolnia Szrotówek

11.Noba – Sanit Skierniewice

12.Mutnicy

Nagrody indywidualne: Damian Pączek (Laga United, 7 goli) – król strzelców

Dawid Kuśmider (Poltynk) – najlepszy bramkarz turnieju, Damian Łukawski (Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy) – najlepszy piłkarz turnieju

Tomasz Ertman

Fot. Tomasz Ertman