Strona główna Sochaczew miasto Zmagania seniorów

Zmagania seniorów

336
0
PODZIEL SIĘ

 Już po raz szósty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Sochaczewską Olimpiadę Seniorów. Impreza odbędzie się w piątek 15 listopada od godziny 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

W tej edycji organizatorzy proponują zarówno konkurencje sprawnościowe, jak i logiczne. Będą tradycyjnie już warcaby, memoriada, czyli testy pamięci, ale także takie konkurencje, jak łowienie rybek, rzuty lotkami do tarczy czy rzutów do kosza i do celu.

Nie zabraknie również innych rozrywek, będzie ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Organizatorzy zaplanowali także strefę zdrowego seniora  z pomiarami ciśnienia, poziomu cukru we krwi, porady dietetyka, kosmetologa, czy pokazy i naukę udzielania pierwszej pomocy, które przygotuje sochaczewski WOPR. A dla wnuczków, którzy przyjadą kibicować swoim babciom i dziadkom, zostanie zorganizowana strefa wnuczka, w której na najmłodszych kibiców będzie czekało wiele atrakcji.

Zgłoszenia na Olimpiadę przyjmowane są telefonicznie pod numerem 721-121-011 i mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl. Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijskiej  3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

atu

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowa, lepsza droga
Następny artykułWarsztaty poetyckie