Strona główna Nowa Sucha Zdarzenie drogowe w Kozłowie Szlacheckim

Zdarzenie drogowe w Kozłowie Szlacheckim

327
0
PODZIEL SIĘ

12 października, o godzinie 12:22, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 413 kilometrze drogi krajowej nr 92 w Kozłowie Szlacheckim (gmina Nowa Sucha). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Kozłowie Szlacheckim i Antoniewie.

Po dojeździe stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczyły ciągniki siodłowe Renault i DAF z naczepami oraz samochód osobowy marki Volkswagen. W wyniku zderzenia pojazdy znalazły się w przydrożnym rowie, natomiast część naczep pozostawała na jezdni. Samochodami podróżowały łącznie 4 osoby – wszystkie wysiadły o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Na dolegliwości uskarżał się kierujący DAF-em.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym, sorpcji rozlanego oleju napędowego oraz wahadłowym kierowaniu ruchem.

Działania prowadzone przez 7 strażaków PSP i 9 strażaków OSP zakończono o godzinie 13:08.

KPPSP Sochaczew

fot. KPPSP