Strona główna Teresin Wkrótce Dni Retoryki

Wkrótce Dni Retoryki

312
0
PODZIEL SIĘ

Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej, 17. edycji Teresińskich Dni Retoryki. Konkurs zaplanowany jest na 23-24 października. Na najlepszych tradycyjnie czekają statuetki Cycerona i Satyra.

Do udziału zapraszamy serdecznie uczniów i nauczycieli. Laureatów nagród i zdobywców wyróżnień na Teresińskich Dniach Retoryki tradycyjnie zaprosimy do udziału w Powiatowych Dniach Retoryki, a te odbędą się 6-7 listopada również na naszej kameralnej scenie – mówią organizatorzy z TOK-u. Jak przyznają, w tym roku konkurs kabaretowy postanowiono rozszerzyć na wszystkich uczniów, również dzieci z klas I-III do udziału!

Na uczestników czeka rywalizacja w konkursie retoryki (poezja, proza, wystąpienia publiczne) oraz w konkursie kabaretowym. W tym drugim, każdy z uczestników będzie miał za zadanie zaprezentować skecz lub piosenkę kabaretową własnego lub cudzego autorstwa. W tej kategorii mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i grupy.

Co istotne, na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 października br. Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są u szefa artystycznego imprezy Katarzyny Rospędowskiej – kasia@tok.art.pl, tel. 505 258 231.

Marcin Odolczyk

fot.pixabay