Strona główna Sochaczew miasto Wielkie podlewanie

Wielkie podlewanie

322
0
PODZIEL SIĘ

Urząd Miejski w Sochaczewie ogłosił przetarg na zakup i dostawę pojazdu pomagającego w utrzymaniu zieleni miejskiej. Jego zakup ma się odbyć w ramach wartego 14,3 mln zł projektu „Rozwój systemów gospodarowania wodami opadowymi na terenie miasta Sochaczew”, na który składa się kilka elementów, w tym budowa kanalizacji deszczowej i dwóch zbiorników retencyjnych.  

Miasto oczekuje, że otrzyma pojazd fabrycznie nowy, z silnikiem o pojemności minimum 1600 cm sześciennych, z napędem na cztery koła, wspomaganiem, z kabiną wyposażoną w licznik godzin pracy, klimatyzację i ogrzewanie. Na dachu ma się znaleźć sygnalizator świetlny, tzw. kogut. Ponieważ samochód ma być wykorzystywany m.in. do podlewania parków i trawników ratusz życzy sobie, aby pojazd został wyposażony w system mycia i podlewania, minimum pięćsetlitrowy zbiornik na wodę, pistolet natryskowy pozwalający sięgnąć do donic zawieszonych na wysokości 3 metrów nad ziemią, listwę natryskową o szerokości 120 cm do podlewania trawników montowaną z przodu pojazdu.

Dostawca ma zapewnić dwa lata gwarancji i bezpłatne przeszkolenie wyznaczonym pracownikom ZGK. Termin dostawy pojazdu wyznaczono najpóźniej na 20 grudnia br.

UM Sochaczew

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDla rodziców i opiekunów
Następny artykułRodzina na medal