Strona główna Sochaczew miasto Wandal zaatakował skrzynki

Wandal zaatakował skrzynki

495
0
PODZIEL SIĘ
SONY DSC

Kolejny raz dali o sobie znać sochaczewscy wandale. Tym razem jednak zostali zarejestrowani przez kamery miejskiego monitoringu.

Całe zajście miało miejsce 14 października na ulicy Traugutta. Kamera zarejestrowała wówczas idącą chodnikiem grupę młodych ludzi, dwie kobiety i dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z panów prawdopodobnie chciał się popisać siłą przed damami lub miał wyraźny problem z napotkanymi „przeszkodami”. W efekcie   na sporym odcinku ulicy Traugutta kopał w kosze, uderzał w znaki drogowe. Najmocniej oberwała skrzynka elektryczna, którą wandal młody przewrócił kilkoma kopniakami. Niewykluczone, że ten sam mężczyzna uszkodził również skrzynkę elektryczną na Placu Kościuszki.

O zdarzeniu powiadomiono policję, która otrzymała już kopię nagrania z kamer monitoringu, na którym widać bardzo dokładnie owego dżentelmena i jego działania. Zatrzymanie wandala jest więc tylko kwestią czasu. Kiedy to już się stanie czeka go nie tylko konieczność pokrycia kosztów naprawy uszkodzonych urządzeń ale również kara pozbawienie wolności od 3 miesięcy do 5 lat oraz grzywna.

opr. jur

Fot.: Jerzy Szostak