Strona główna Sport TYLKO REMIS BZURY

TYLKO REMIS BZURY

345
0

Niedzielny mecz chodakowskiej Bzury, to przeciętna walk o ligowe punkty. Sporo walki, sporo bieganiny, z której niewiele wynika. Smuci seria pięciu meczów bez zwycięstwa.

Przed przerwą gospodarze zdobyli gola z rzutu karnego podyktowanego za faul na Adamie Żółtowskim. Szczęśliwym egzekutorem był Kamil Kacprzak. Po przerwie obydwie drużyny przeprowadziły sporo akcji zaczepnych, ale tylko jedna z nich zakończyła się strzeleniem gola. Łukasz Kiełbasa kapitalnym strzałem głową pokonał Michała Połcia.

Chodakowianie natomiast nie wykorzystali kilku doskonałych okazji w tym sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Być może znajdą się tacy, których zdobyty punkt cieszy. Smuci natomiast seria pięciu meczów bez zwycięstwa. Następny mecz w Chodakowie odbędzie się 3 listopada, a rywalem będzie Unia Iłów.

Wspomniani już Unici grali na wyjeździe z liderem. Początek meczu był obiecujący gdyż Tomasz Grzywacz strzelił dającego prowadzenie naszej drużynie gola. Rywalom przed przerwą udało się doprowadzić do remisu. Po zmianie stron wyszli na prowadzenie 3:1. W 84. minucie Grzywacz ponownie pokonał bramkarza gospodarzy i pojawiła się szansa na remis. Unici rzucili się do szaleńczego ataku. Fakt ten wykorzystali doświadczeni piłkarze Kasztelana i w ostatnich minutach strzelili dwa kolejne gole.

Bzura Chodaków – Amator Maszewo 1:1 (1:0)

gol: Kamil Kacprzak (z rzutu karnego)

skład: Michał Połeć – Adam Żółtowski, Hubert Krasoń, Dawid Stypuła, Mateusz Struzik, Kamil Wojciechowski, Adam Zając, Sebastian Strzelczyk (8′ Jan Wierzbicki), Maciej Brdeja (80′ Paweł Piórkowski), Kamil Kacprzak (88′ Mateusz Tymorek), Jakub Kowalski

Kasztelan Sierpc – Unia Iłów 5:2 (1:1)

gole: Tomasz Grzywacz

skład: Hubert Duda – Karol Siejka, Damian Świątek (80′ Alan Karasek), Piotr Chmielak, Krystian Wawrzyn (83′ Piotr Felczak), Mariusz Kunikowski (80′ Krystian Rafalski), Tomasz Trafalski, Kamil Wojciechowski, Damian Wojciechowski (64′ Oskar Kobierecki), Dawid Skrzynecki (87′ Łukasz Józwik), Tomasz Grzywacz (87′ Kamil Kwiatkowski)