Strona główna Kronika kryminalna Trzej sprawcy pobicia zatrzymani przez sochaczewskich policjantów

Trzej sprawcy pobicia zatrzymani przez sochaczewskich policjantów

470
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie mieszkańca Sochaczewa. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Kobieta, która brała udział w przestępstwie odpowie również za kradzież telefonu i kilkuset złotych. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kobieta może posiedzieć o dwa lata dłużej.

Na początku października policjanci przyjęli zawiadomienie o pobiciu do którego doszło na ulicy Profilowej w Sochaczewie. Mundurowi ustalili, że mieszkaniec Sochaczewa został napadnięty we własnym mieszkaniu i pobity przez trzy osoby. Kobieta, która brała udział w przestępstwie, dodatkowo zabrała pokrzywdzonemu telefon komórkowy wraz z pieniędzmi schowanymi w etui.

Kryminalni ustalili, że osobami odpowiedzialnymi za pobicie są dwaj mężczyźni w wieku 41 i 26 lat, a także ich 19 – letnia znajoma. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Młoda kobieta odpowie także za kradzież telefonu i pieniędzy.

Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Dziewiętnastolatka musi liczyć się z większą karą, ponieważ za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot.policja