Strona główna Sport Same porażki naszych drużyn

Same porażki naszych drużyn

292
0

Niestety w dziesiątej kolejce nasze powiatowe drużyny nie zdobyły ani jednego punktu. Chociaż o ich grze można napisać kilka ciepłych słów.

Najgroźniejszego rywala miał Promyk Nowa Sucha. Wrzos Międzyborów to przecież aktualny lider tabeli. Gospodarze rozpoczęli mecz dynamicznie i już w szóstej minucie wyszli na prowadzenie. Promieniści nie odpuścili i Tomasz Jurczak potrzebował zaledwie jednej minuty, aby dwukrotnie pokonać bramkarza rywali. W drugiej połowie Wrzos wyrównał i wydawało się, że nasi piłkarze zremisują z liderem. Niestety ostateczny wynik został ustalony w doliczonym czasie gry. Sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Został on zamieniony na trzeciego gola.

Tajfun gościł na swoim boisku wicelidera. Passovia w 57.   minucie prowadziła już 3:0. W 64. minucie dała nadzieję naszym piłkarzom, strzelając sobie wielkiej urody gola samobójczego. Trzy minuty później Michał Malinowski strzelił na 2:3 i zrobiło się emocjonująco. Tajfun przegrał co prawda, ale wstydu z pewnością sobie nie przyniósł.

Kłopoty przeżywa natomiast Piast Feliksów. Kłopoty kadrowe spowodowane kontuzjami oraz kartkami dają znać o sobie. Tym razem nasi piłkarze zostali rozbici przez Błękitnych Korytów.

Tajfun Brochów – Passovia Pass 2:3 (0:2)

gole: Michał Malinowski, gol samobójczy

skład: Artur Pręgowski – Jakub Nowakowski, Michał Foks, Adrian Nowakowski, Radosław Sadowski, Jakub Walczak, Mariusz Wiciak (46′ Mateusz Stefaniak), Mariusz Nowicki, Filip Szypszak, Dawid Brzeski, Damian Ploch (60′ Michał Malinowski)

Wrzos Międzyborów – Promyk Nowa Sucha 3:2 (1:2)

gole: Tomasz Jurczak (2)

skład: Marcin Grzywacz – Aleksander Psiuk, Marek Simiński, Marcin Gajda, Michał Maciak, Mateusz Figat, Damian Chełmiński (46′ Paweł Księżak), Łukasz Piórkowski, Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak i Kamil Wróbel (75′ Rafał Dalke)

Błękitni Korytów – Piast Feliksów 5:0 (2:0)

skład: Mateusz Florczak – Michał Sobański, Artur Sobczyk, Rafał Walczak (50′ Bartłomiej Kowalewski), Tomasz Żakowski, Mariusz Cieślak, Adrian Kozłowski, Marcin Konik, Kamil Rembiejewski, Mateusz Miller, Bartosz Woźnica