Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

520
0
PODZIEL SIĘ

Czołówka z tirem

KAMION PODUCHOWNY Kierowca opla podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym Scania. Do kolizji doszło 21 października w Kamionie Poduchownym.

Zasnęła na stacji

SOCHACZEW Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy peronie na stacji PKP w Sochaczewie leży starsza kobieta. Patrol funkcjonariuszy potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że 71 – letnia kobieta jest pijana, więc mundurowi osadzili ją w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do interwencji doszło 21 października na ul. Sienkiewicza.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW We wtorek, 22 października, policjanci dwukrotnie interweniowali wobec nieletnich sprawców kradzieży sklepowych. Pierwszy z nich, 15-letni mieszkaniec Sochaczewa, został ujęty przez ochronę na kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia. Z kolei awaj nieletni w wieku 14 i 15 lat zostali przyłapani na kradzieży artykułów spożywczych w sklepie przy ul. Młynarskiej. Cała trójka będzie się teraz tłumaczyć przed sądem rodzinnym.

Pójdzie siedzieć

ŚLADÓW Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 64 – letniego mieszkańca gminy Brochów poszukiwanego n podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło 22 października w Śladowie.

Na podwójnym gazie

TERESIN Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Teresin, który kierował oplem astrą mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 23 października w Teresinie na Al. XX-lecia.

Natychmiastowa kara

SOCHACZEW Policjanci ukarali mandatem 59-letnią kobietę, którą przyłapano na kradzieży torebki w jednym ze sklepów przy ul. Poprzecznej w Sochaczewie.

Zdarzenie miało miejsce 23 października.

Atak na szybę

SOCHACZEW W czwartek, 24 października nieznany sprawca wybił szybę nissanie Primera, który był zaparkowany na ul. Senatorskiej.

Śmierć na drodze

JANUSZEW W Januszewie 24 października doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Wstępnie ustalono, że kierowca renault master potrącił 61-letniego pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Polica apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Dzwon z ciągnikiem

JEŻÓWKA Kierowca mercedesa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do kolizji z ciągnikiem rolniczym. Okazało się, że kierowcę osobówki obowiązywał trzymiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło 25 października w Jeżówce.

Buchnęli saszetkę

SOCHACZEW W sobotę, 26 października policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł saszetkę z pieniędzmi i dokumentami z otwartego forda zaparkowanego na Warszawskiej. Kilka godzin później, saszetka należąca do 62-letniego mężczyzny została znaleziona na przystanku autobusowym w Wójtówce, lecz nie było w niej pieniędzy.

Trafił w toyotę

SOCHACZEW Na ul. Kochanowskiego w Sochaczewie doszło do kolizji. Ustalono, że 18-latek kierujący audi doprowadził do zderzenia z toyotą. Zdarzenie miało miejsce 27 października.

opr. atu

fot.policja