Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

394
0
PODZIEL SIĘ

Wjechał do rowu

RADZIWIŁKA W Radziwiłce kierujący samochodem ciężarowym man nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia, do którego doszło 14 października.

Odjechał rowerem

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony w klatce bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Sochaczewie. Kradzież miała miejsce 15 października.

Wypadek na pasach

PAPROTNIA W Paprotni doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący scanią najechał na 61-letnią kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Mieszkanka gminy Teresin została przetransportowana do szpitala. Do wypadku doszło 15 października.

Na podwójnym gazie

KĄTY Policjanci zatrzymali 38-letniego kierowcę citroena, który doprowadził do kolizji z fiatem panda. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile. Mężczyzna stracił również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 16 października w Kątach.

Bez prawka

SOCHACZEW Policjanci na ulicy Traugutta w Sochaczewie zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. Okazało się, że 18-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli doszło 16 października.

 Odsiadka za proszek

SOCHACZEW Policjanci na ulicy Długiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 17 października.

Skasował bramę

SOCHACZEW Na ulicy Kraszewskiego w Sochaczewie nieznany sprawca uszkodził samochodem skrzynkę energetyczną i bramę posesji, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Zdarzenie miało miejsce 17 października.

Porażka oszusta

POWIAT W czwartek, 18 października, nieznany sprawca próbował wyłudzić pieniądze od kilku seniorek z powiatu sochaczewskiego. Na szczęście czujne kobiety nie dały się oszukać.

Trafił w bmw

KAŹMIERÓW W Kaźmierowie w piątek, 19 października, doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 28-letni kierowca peugeota doprowadził do zderzenia z bmw, którym kierowała 28-letnia mieszkanka gminy Sochaczew. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

 Złamał zakaz

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali na Piłsudskiego 41-letni mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował toyota, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 19 października.

Astrą w forda

NOWY KAMION W Nowym Kamionie kierujący oplem astrą doprowadził do kolizji z fordem. Do zdarzenia doszło 19 października.

opr. atu

fot.policja