Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

534
0
PODZIEL SIĘ

Znikająca saszetka

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł saszetkę, w której znajdował się telefon komórkowy, okulary korekcyjnej, dokumenty oraz pieniądze. Do kradzieży doszło 7 października na Al. 600-lecia w Sochaczewie

Wypadek po pijaku

SOCHACZEW Na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault laguna zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z dwoma samochodami osobowymi. Badanie sprawcy zdarzenia drogowego wykazało, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Do szpitala trafił kierowca renault oraz pasażerka peugeota. Do wypadku doszło 7 października.

Potrąciła na pasach

SOCHACZEW Kierująca toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 11-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło 8 października na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który na ulicy Pokoju doprowadził do kolizji z volkswagenem golfem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 8 października.

Zatrzymali pirata

KROMNÓW W ręce policji wpadał 26-letni mieszkaniec gminy Brochów, który kierował volkswagenem golfem nie posiadając do tego uprawnień. Jakby tego było mało dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Do zatrzymania pirata drogowego doszło 9 października w Kromnowie.

Zabrali dowód

SOCHACZEW Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny od volkswagena transportera. Auto nie miało sprawnego oświetlenia, a na jednej osi miało opony z różnym bieżnikiem. Zdarzenie miało miejsce 9 października na Staszica w Sochaczewie.

Przydzwonił w suzuki

KĄTY W czwartek, 10 października, 83-letni kierowca peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z suzuki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do kolizji doszło w Kątach.

Włam do bmw

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca wybił szybę w bmw zaparkowanym na ulicy Staszica BMW i ukradł z auta portfel z dokumentami i pieniędzmi. Kradzież miała miejsce 10 października.

opr. es

fot.policja