Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

513
0
PODZIEL SIĘ

Skasował nissana

SOCHACZEW Na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie kierujący ciągnikiem siodłowym man podczas cofania doprowadził do zderzenia z nissanem. W związku z odmową przyjęcia mandatu karnego, policjanci sporządzili wniosku do sadu o ukaranie sprawcy kolizji. Do kolizji doszło 30 września.

Wyczyścił opla

KUZNOCIN Nieznany sprawca włamał się do zaparkowanego w Kuznocinie opla astry i ukradł wyposażenie auta oraz dowód rejestracyjny. Kradzież miałam miejsce 30 września.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Okazało się, że  mieszkaniec Sochaczewa ma 17 lat i nie posiada uprawnień do kierowania. Sprawca otrzymał mandat a auto odholowano na policyjny parking na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło 1 października na ul. Głowackiego.

Odpocznie w celi

SOCHACZEW Na ulicy Kościńskiego w Sochaczewie policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, poszukiwanego na podstawie listu gończego w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do zatrzymania doszło 2 października.

Kradzione nie tuczy

WÓJTÓWKA Policjanci zostali wezwani przez obsługę jednego ze sklepów na Wójtówce w związku z ujęciem złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę mandatem.   Do zdarzenia doszło 2 października.

Kosztowna czekolada  

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży czekolad. Złodziej został ukarany mandatem. Do kradzieży doszło 4 października w jednym ze sklepów przy Al. 600-lecia.

 Pijany na drodze

SOCHACZEW Na ulicy Wypalenisko w ręce policji wpadł mieszkaniec Sochaczewa, który próbował kierować oplem astra mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 4 października.

Wjechał w drzewo

WĘŻYKI W Wężykach w czwartek, 5 października, doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 22-letni mieszkaniec gminy Iłów kierował mazdą i z nieustalonych przyczyn stracił panowanie na autem, a następnie uderzył w betonowy przepust i drzewo. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie.

Spotkanie z sarną

SARNÓW Policjanci zostali powiadomieni o kolizji, do której doszło w Sarnowie. Na miejscu okazało się, że sarna wbiegła wprost przed nadjeżdżającą skodę rapid.

Wandal w akcji

SOCHACZEW Nieznany sprawca wybił przednią szybę w volkswagenie transporter. Do aktu wandalizmu doszło 6 października na ul. Kolejowej w Sochaczewie.

Przebił zbiornik

SOCHACZEW W piątek, 6 października, policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca uszkodził zbiornik paliwa w mitsubishi fuso. Do zdarzenia doszło na ul. Tęczowej w Sochaczewie.

opr. es

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPuchar dla Orkana
Następny artykułJak żyć w ruderze