Strona główna Sport GRAĆ TRZEBA DO KOŃCA

GRAĆ TRZEBA DO KOŃCA

296
0

No wreszcie, stało się. Piłkarze Bzury Chodaków przełamali serię meczów bez zwycięstwa. Nasi piłkarze zagrali w końcu dobrze w obronie i dało to skutek.

Gol z dobitki rzutu karnego w ostatniej minucie meczu dał upragnione zwycięstwo. Biało-zieloni już przed przerwą strzelili Delcie gola. Nie został on uznany gdyż sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu gospodarzy.

Niestety druga nasza drużyna w płockiej okręgówce przegrała kolejny mecz, który miała i mogła wygrać. Już w czwartej minucie sędzia podyktował rzut karny przeciwko Unii. Do piłki podszedł bramkarz Pogoni i strzelił nie do obrony. Kilkanaście minut cieszyli się prowadzeniem. Iłowianie wykorzystali błąd rywali przy rozegraniu rzutu wolnego. Przeprowadzili dynamiczną akcję, którą Tomasz Grzywacz zamienił na gola. Przed przerwą goście mieli dwa karne. W drugim lepszy był bramkarz Pogoni, a w trzecim na wysokości zadania stanął Hubert Duda. W jaskini lwa 1:2.

Kilka minut po przerwie rywale strzelili kolejnego gola. Radość trwała tylko kilka minut. Mariusz Kunikowski strzelił gola kontaktowego i na boisku ponownie zrobiło się ciekawie. Iłowianie uporczywie dążyli do wyrównania. Kwadrans przed ostatnim gwizdkiem nadziali się na skuteczną kontrę i spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

Pomiędzy naszymi drużynami odbędzie się derbowy mecz. Miejscem będzie Chodaków (3.11, godzina 13.30). Już dzisiaj organizatorzy zapraszają wszystkich na stadion przy ulicy Chopina.

Delta Słupno – Bzura Chodaków 0:1 (0:0)

gol: Kamil Kacprzak

skład: Michał Siemiński – Mariusz Kawczyński, Filip Jeznach (75′ Piotr Krawczak ), Adam Zając, Adam Żółtowski, Jakub Kowalski, Kamil Kacprzak, Dawid Stypuła, Jan Wierzbicki (60′ Maciej Brdeja ), Michał Struzik (80′ Paweł Piórkowski), Kamil Wojciechowski (88′ Mateusz Tymorek)

Unia Iłów – Pogoń Słupia 2:4 (1:2)

gole: Tomasz Grzywacz, Mariusz Kunikowski

skład: Hubert Duda – Kuba Świątek, Damian Świątek (46′ Krystian Rafalski), Piotr Chmielak, Karol Siejka, Mariusz Kunikowski (87′ Oskar Kobierecki), Tomasz Trafalski, Kamil Wojciechowski, Mateusz Żakowski (58′ Piotr Felczak), Dawid Skrzynecki (82′ Grzegorz Banasiak), Tomasz Grzywacz (87′ Alan Karasek)