Strona główna Sochaczew gmina Do serca przytul psa

Do serca przytul psa

316
0
PODZIEL SIĘ

Byłe miejskie schronisko dla zwierząt „Azorek”, znajdujące się w Kożuszkach Parcel, jest w trakcie wygaszania, które potrwa kilka miesięcy. W ochronce wciąż przebywa pond 60 psów, które czekają na nowy dom. Apelujemy, nie kupujcie rasowych psów, ale dajcie dom mądrym i wiernym kundelkom.

Schronisko podczas adopcji pobiera następujące opłaty: 60 zł za sunię wysterylizowaną oraz 40 zł za psa po kastracji. Szczegółowe informacje na temat procedury adopcyjnej można uzyskać pod numerami telefonów: 505-110-564, 737-636-273.

Zachęcamy też do odwiedzania fanpaga Azorka prowadzonego na Facebooku: www.facebook.com/schroniskoazorek.

Dodajmy, że od 1 września opiekę nad bezpańskimi psami zabieranymi z trenu Sochaczewa przejęło schronisko z Płocka (SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna). Co oznacza, że   ochronka w Kożuszkach Parcel nie przyjmuje nowych zwierząt. Natomiast zgłoszenia o błąkających się bezpańskich psach należy przekazywać telefonicznie do Urzędu Miejskiego. W poniedziałki od 8.00 do 18.00, a od wtorku do piątku od 8.00 do 16.00, można dzwonić pod numer 862-22-35 wewnętrzny 526 lub 361 (Wydział Infrastruktury Miejskiej). Popołudniami, w święta oraz w weekendy zgłoszenia przyjmowane będą przez dyżurnego miasta pod całodobowym telefonem interwencyjnym 862-36-82.

Na sygnał urzędu pracownicy schroniska w Płocku będą zabierać z ulic błąkające się psy i w pierwszej kolejności przewozić je do punktu tymczasowego pobytu znajdującego się w Kuznocinie 55. Właściciel będzie miał dwa tygodnie na odbiór pupila. Jeśli po psa nikt się nie zgłosi, wówczas po 14 dniach zostanie on przewieziony do schroniska w Płocku.

es

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMieszakńcy przeciw objazdom
Następny artykułNakrętki dla Kuby