Strona główna Sochaczew miasto Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Spartańskiej

Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Spartańskiej

339
0
PODZIEL SIĘ

Od 21 października 2019 roku ZWiK przystąpi do budowy nowego odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Spartańskiej w Sochaczewie.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew” Sp. z o. o. informuje, iż od 21.10.2019 roku wykonawca działający na zlecenie spółki – firma Grand-Bud Zbigniew Siekierski – przystąpi do budowy nowego odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Spartańskiej. W ramach tego zadania inwestycyjnego zostanie wybudowany kolejny odcinek kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 359 m.

Sieć kanalizacji sanitarnej zostanie wybudowana w pasie drogowym wraz z przyłączami do granicy nieruchomości. Realizacja przyłączy na terenie prywatnym jest po stronie właściciela posesji. Przyłącza można wykonywać we własnym zakresie, zlecić firmie świadczącej tego typu usługi lub zlecić ZWiK.

W związku z tym Spółka zaprasza Właścicieli nieruchomości ulicy Spartańskiej do siedziby Spółki przy ulicy Rozlazłowskiej 7 celem omówienia sposobu wykonania przyłączy. Informacje udzielane są telefonicznie pod nr tel. 46  862-82-30 wew. 26, 27.

W tej sprawie można kontaktować się również bezpośrednio z Wykonawcą robót Zbigniewem Siekierskim na terenie budowy, lub Inspektorem Nadzoru ZWiK p. Pawłem Orlikowskim tel. 696-056-281.

ZWiK Sochaczew

fot.ZWiK