Strona główna Sport Słaba końcówka

Słaba końcówka

57
0
W piątek odbył się na boisku bocznym przy ulicy Warszawskiej mecz eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów pomiędzy Orkanem i Pogonią Siedlce. Nasi juniorzy zagrali przyzwoicie. Niestety o końcowym wyniku zadecydowało ostatnie dziesięć minut.

Orkan prowadząc 17:15, nie potrafił utrzymać dobrego wyniku. Jego obrona pękła i ostatecznie sochaczewianie przegrali 17:34.

Tak mecz ten skomentował trener drużyny Jakub Seklecki:Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu z Pogonią, która w tej rundzie połączyła się z Legią Warszawa. Od samego początku posiadała wyraźną przewagę w formacji ataku. Na 10 minut przed końcem spotkania prowadziliśmy 17:15. Był to trudny mecz dla naszej drużyny, nie wytrzymaliśmy fizycznie tego spotkania. Pogoń zasłużenie wygrała. Gratuluję rywalom tego zwycięstwa.