Strona główna Sport Zwycięska seria Bzury

Zwycięska seria Bzury

258
0

Płocka Liga Okręgowa

Doskonale tegoroczne rozgrywki płockiej okręgówki rozpoczęła chodakowska Bzura. Nasi piłkarze w trzech pierwszych meczach pokonali drużyny, które prawdopodobnie marzą o awansie do czwartej ligi.

Mecz pomiędzy drużynami z „czuba” tabeli z pewnością był hitem kolejki. Spotkanie było emocjonujące i stało na dobrym poziomie. O losach meczu przesądziła druga połowa. Worek z golami dla Bzury rozwiązał Kamil Wojciechowski (56′), który skutecznie wykończył akcję Kamila Kacprzaka. Dziesięć minut później Wojciechowski po raz drugi pokonał bramkarza Mazura. Trzecim skutecznym trafieniem popisał się Jakub Kowalski (74′) i praktycznie było po meczu.

Kolejnej okazji na podwyższenie wyniku nie wykorzystał Wojciechowski. Jego strzał z rzutu karnego obronił Hubert Borowy. Kolejny rzut karny wykonał skutecznie Kamil Kacprzak. Gospodarzy stać było jedynie na honorowego gola strzelonego przez Bartosza Komorowskiego. W czwartej kolejce Bzura zagra w Chodakowie ze Stoczniowcem Płock (niedziela, 8.09, godzina 15.00).

W minionym tygodniu dwa mecze rozegrała Unia Iłów. W pierwszym z nich po niezłej grze przegrała 1:3 ze Stoczniowcem Płock. W drugim, wyjazdowym rozgromiła 6:1 Skrwę Łukomie.

Mazur Gostynin – Bzura Chodaków 1:4 (0:0)

gole: Kamil Wojciechowski (2), Michał Kowalski, Kamil Kacprzak (z rzutu karnego)

skład: Siemiński – Jeznach, Kawczyński, Krasoń, Zając, Mateusz Struzik, Kacprzak, Stypuła, Wierzbicki, Michał Struzik, Wojciechowski oraz Brdeja, Kowalski, Jakub Strzelczyk, Krawczak, Żółtowski

Stoczniowiec Płock – Unia Iłów 3:1 (1:1)

gol: Tomasz Grzywacz

skład: Hubert Duda – Piotr Chmielak, Krystian Rafalski (70′ Karol Siejka), Kuba Świątek (65′ Mateusz Żakowski), Tomasz Trafalski, Damian Wojciechowski (58′ Oskar Kobierecki), Kamil Wojciechowski, Mariusz Kunikowski, Dawid Skrzynecki, Tomasz Grzywacz