Strona główna Sport Zbyt wiele błędów

Zbyt wiele błędów

289
0
PODZIEL SIĘ

Warszawska liga okręgowa

Po efektownej wygranej z Piastem można było oczekiwać kolejnego dobrego występu podopiecznych Tomasza Spytka. Przy dużym upale mecz z przyczyn losowych opóźnił się o blisko godzinę, co zaburzyło rozgrzewkę i wybiło z rytmu obydwa zespoły.

Zaczęło się od sekwencji kilku ważnych wydarzeń. Już w pierwszej minucie gry obrońca gospodarzy zagrał w szesnastce ręką i przed szansą objęcia prowadzenia stanął Kacper Bargieł. Niestety po jego strzale bramkarz odbił piłkę przed siebie, aby za chwilę zatrzymać dobitkę głową Kuby Antczaka. Od razu Milan przeprowadził kontrę, która zakończyła się golem. Jednak już w szóstej minucie Kuba wyrównał stan meczu. Następnie gra się uspokoiła i do przerwy obserwowaliśmy wyrównane spotkanie z małą ilością sytuacji podbramkowych.

W drugiej odsłonie zaczęła uwidaczniać się lekka przewaga Teresina i wydawało się, że gospodarze gorzej wytrzymają mecz kondycyjnie. Nic takiego jednak się nie stało. W 74. minucie, po dośrodkowaniu i niepewnej interwencji obrońców, Milan ponownie objął prowadzenie, jednak już minutę później Kamil Bartosiewicz w swoim stylu pięknym strzałem dokręcił piłkę, która tuż przy słupku znalazła drogę do siatki. Na nieszczęście była to ostatnia dobra wiadomość dla kibiców Teresina. Potem było już tylko gorzej. W 78. minucie w zamieszaniu podbramkowym zawodnik Milanu, stojąc przy samej bramce, główką ponownie pokonał Marcina Mianowicza. Z perspektywy ławki widać było pozycję spaloną, ale jak było naprawdę, już się pewnie nie dowiemy. Na trzeci cios gospodarzy Teresin nie znalazł już odpowiedzi. W 89 minucie po kolejnym dośrodkowaniu Milan przypieczętował zwycięstwo, co niestety oznacza, że po czterech kolejkach mamy zaledwie trzy punkty.

Trzeba szybko wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów, a czasu nie ma wiele, gdyż już w środę w IV rundzie Pucharu Polski zmierzymy się, podobnie jak przed rokiem z rezerwami Ursusa, zaś za tydzień w sobotę 7 września w kolejnym ligowym starciu podejmiemy Laurę Chylice, która po bieżącej kolejce znajdzie się w tabeli w pierwszej trójce.

Milan Milanówek – KS Teresin 4:2 (1:1)

Bramki dla Teresina: Kuba Antczak (6 min.), Kamil Bartosiewicz (75 min.)

KS Teresin: Mianowicz – Popławski (88 Żakowski), Staniak, Smoliński, Szewczyk – Giś, Oziemblewski (57 Grefkowicz), Bartosiewicz, Węsek (70 Kiliński) – K. Bargieł (67 Stańczyk) – Antczak.

KST

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNasi na czele tabeli
Następny artykułFestyn na koniec lata