Strona główna Młodzieszyn Ulica Wyzwolenia po remoncie

Ulica Wyzwolenia po remoncie

577
0
PODZIEL SIĘ

Zrealizowano kolejną inwestycję na drodze powiatowej. Mieszkańcy gminy Młodzieszyn mogą cieszyć się nową nawierzchnią w ciągu drogi powiatowej nr 3838W w Młodzieszynie, na 400 metrowym odcinku ul. Wyzwolenia.

W czwartek 29 sierpnia nastąpił odbiór końcowy robót związanych z tym remontem. Wykonawcą inwestycji o wartości 56 580,00 zł była sochaczewska firma „DROG-BET” Marcina Głuchowskiego.

Wyremontowany odcinek jezdni, to fragment łączący drogę krajową nr 50 z drogami gminnymi, krzyżujący się z ulicą Kruczą w Młodzieszynie. Inwestycja stanowi dopełnienie gminnego remontu ul. Kruczej, jest efektem owocnej współpracy samorządu powiatowego z wójtem gminy Młodzieszyn Moniką Pietrzyk. Dzięki niej kierowcy będą mogli teraz poruszać się w dużo bardziej komfortowych, ale przede wszystkim bezpiecznych warunkach. Zakres wykonanych robót obejmował m.in.: frezowanie istniejącej nawierzchni, jak również wykonanie nowej nakładki asfaltowej o grubości 4 cm. Dodatkowo Powiatowy Zarząd Dróg przy wsparciu pracowników Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Młodzieszynie wyrównał i uzupełnił pobocza.

W odbiorze uczestniczyli m.in.: Tadeusz Głuchowski – wicestarosta sochaczewski, Bożena Samson – członek Zarządu Powiatu w Sochaczewie, Filip Kopka – radny Rady Powiatu w Sochaczewie, Krzysztof Zieliński – zastępca dyrektora PZD w Sochaczewie oraz Anna Sobieraj – sekretarz gminy Młodzieszyn.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie